Delegació i creació de competències de l’Alcaldia

print pdf
23/06/2015

Delegació i creació de competències de l’Alcaldia

En data 23 de juny mitjançant Decret d’Alcaldia s’ha realitzat la delegació i creació de competències de l’Alcaldia a favor dels regidors/es següents, corresponent a la Corporació municipal 2015-2019.

Delegació de regidories 2015-2019
Josep M. Cruset Domènech
Alcalde-President
Àrea d'Alcaldia. Regidor de Governació i Agricultura
jmcruset@riudoms.cat
Xavier Gallego Seuba
Regidor d'Urbanisme, Activitats, Medi Ambient i Nucli Antic
xgallego@riudoms.cat
Verònica Torres Ferrant
Regidora de Festes
vtorres@riudoms.cat
Maria Cros Torrents
Regidora d'Ensenyament, Política Lingüística, Joventut, Lleure i Informació Municipal.
mcros@riudoms.cat
Jordi Domingo Ferré
Regidor d'Hisenda, Cultura, Casal Riudomenc i Participació i Transparència
jdomingo@riudoms.cat
Carles Garcia Jardí
Regidor d'Esports, Seguretat Ciutadana i Circulació
cgarcia@riudoms.cat
Montse Corts Vilaltella
Regidora de Benestar Social, Gent Gran, Ocupació i Formació, i Protocol
mcorts@riudoms.cat
Sergi Pedret Llauradó
Regidor de Comerç Local , Promoció Econòmica i Serveis Públics
spedret@riudoms.cat
Mireia Massó Ametller
Regidora de Promoció Turística, Sanitat i Escola de Música
mmasso@riudoms.cat