Es modifica l'horari dels autobusos de la línia Tarragona-Pratdip

print pdf
01/02/2016

Es modifica l'horari dels autobusos de la línia Tarragona-Pratdip

A partir d'avui, hi haurà un canvi en l'horari de la línia d'autobusos Tarragona-Pratdip. L'autobús que arribava a Riudoms, provinent de Reus, a les 15.45 h arribarà a les 14.50 h.

Els horaris complerts d'aquest canvi són:

  - Sortida de Tarragona a les 14.10 h
  - Centre Emergències 112 a les 14.23 h
  - Cafè Brasília a les 14.33 h
  - Mas Carpa a les 14.34 h
  - Av. President Macià a les 14.37 h
  - Estació Central Reus a les 14.40 h
  - Av. La Salle a les 14.42 h
  - Pl. Oques a les 14.45 h
  - Riudoms a les 14.50 h

La resta d'horaris, en els dos sentits, no es modifiquen.