Composició del Consistori

print pdf
Grup Municipal Junts per Riudoms, amb 7 regidors
Sergi Pedret Llauradó
Alcalde
Àrees de Governació, de Comunicació (Informació Municipal, Participació i Transparència), i del Casal Riudomenc
spedret@riudoms.cat+info
Núria Mas Folch
1a Tinent d'Alcalde

Regidora de les àrees de Dinamització Social i de Seguretat Ciutadana, que inclouen Joventut i Lleure, Entitats, Igualtat, Salut, Seguretat Ciutadana i Mobilitat
nmas@riudoms.cat+info
Jordi Domingo Ferré
2n Tinent d'Alcalde

Regidor de àrees d’Hisenda i d’Urbanisme, i inclouen Activitats, Nucli Antic, Urbanisme, Hisenda i Recursos Humans
jdomingo@riudoms.cat+info
Inma Parra Hipólito
3a Tinent d'Alcalde

Regidora de les àrees de Promoció Municipal i d’Esports, que engloben Promoció Econòmica i Ocupació, Comerç Local, Promoció Turística i Esports

iparra@riudoms.cat

+info
Verònica Torres Ferrant
4a Tinent d'Alcalde

Regidora de l’àrea de Cultura i Festes, en la qual s'inclou Cultura, Patrimoni, Festes i Protocol
vtorres@riudoms.cat+info
Judit Albesa Fontgivell
Regidora de les àrees d’Educació i de Benestar Social, que inclouen Educació i Formació, l’Escola Municipal de Música i la Biblioteca Pública Municipal Antoni Gaudí, Benestar Social i Gent Gran
jalbesa@riudoms.cat+info
Josep M. Bages Virgili
Regidor de les àrees de Serveis Públics i de Medi Rural, les quals engloben Medi Ambient, Agricultura, Masies i usos en el medi rural, Serveis Públics i la Fira de l’Avellana
jmbages@riudoms.cat+info
Grup Municipal Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC-AM), amb 4 regidors
Ricard Gili Ferré
Regidor
rgili@riudoms.cat+info
Carme Cros Garrido
Regidora
ccros@riudoms.cat+info
Maria Teresa Basora Gallisà
Regidora
mtbasora@riudoms.cat+info
Arnau Salvat López
Regidor
asalvat@riudoms.cat+info
Grup Municipal Candidatura d'Unitat Popular - Alternativa Municipalista CUP Amunt (CUP-AMUNT), amb 1 regidor
Enric Jódar Ciurana
Regidor
ejodar@riudoms.cat+info
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de progrés (PSC-CP), amb 1 regidor
José Manuel Hernández Pérez
Regidor
jmhernandez@riudoms.cat+info
* El regidor no ha facilitat la fotografia
Menu

Formulari de cerca