Composició del Consistori

print pdf
Grup Municipal del Partit Demòcrata, amb 9 regidors
Sergi Pedret Llauradó
Alcalde
Governació i Àrea de Serveis Públics
spedret@riudoms.cat+info
Xavier Gallego Seuba
1r Tinent d'Alcalde
Regidor d'Urbanisme, Activitats,
Medi Ambient i Nucli Antic
xgallego@riudoms.cat+info
Verònica Torres Ferrant
Regidora de Festes
vtorres@riudoms.cat+info
Maria Cros Torrents
3a Tinent d'Alcalde
Regidora de Cultura i Casal Riudomenc, d'Ensenyament, Política Lingüística,
Joventut, Lleure i Informació Municipal
mcros@riudoms.cat+info
Jordi Domingo Ferré
4t Tinent d'Alcalde
Regidor d'Hisenda, Agricultura, Participació i Transparència
jdomingo@riudoms.cat+info
Carles Garcia Jardí
2n Tinent d'Alcalde
Regidor d'Esports,
Seguretat Ciutadana i Circulació
cgarcia@riudoms.cat+info
Montse Corts Vilaltella
Regidora de Benestar Social, Gent Gran,
Ocupació i Formació, i Protocol
mcorts@riudoms.cat+info
Mireia Massó Ametller
Regidora de Promoció Turística,
Sanitat i Escola de Música
mmasso@riudoms.cat+info
Eugenia Montalvo Marín
Regidora de Comerç Local i
Promoció Econòmica
emontalvo@riudoms.cat+info
Grup Municipal CUP-PA, amb 2 regidors
Pere Campíñez Salas
Regidor
pcampinez@riudoms.cat+info
Roser Torres Sanz
Regidora
rtorres@riudoms.cat+info
Grup Municipal del ERC-AV-AM, amb 2 regidors
Jordi Ortiz Boria
Regidor
jortiz@riudoms.cat+info
Marcel·lí Garriga Masdeu
Regidor
mgarriga@riudoms.cat+info
* El regidor no ha facilitat la fotografia